Перейти до основного вмісту

Оперативна інформація щодо пожеж в природних екосистемах Київської області та м. Києва (станом на 07 год. 18 жовтня)

Станом на 07 год. у 11 районах  Київської області здійснюється гасіння 22 локалізованих  осередків тіння торфу на загальній площі близько 106 га.


Києво – Святошинський район
с. Мощун – 3,8 га.
с. Михайлівська Рубежівка – 1,3 га.
Баришівський район
Поблизу с. Гостролуччя – 0,185 га.
с. Коржі – 3,7 га.
Вишгородський район
Поблизу с. Демидів – 1,4 га.
Поблизу с. Литвинівка - 0,25 га.
с. Савенки – 9 га.
Бородянський район
смт Бородянка – 1,7 га.
с. Бабинці – 24,7 га.
с. Нова Гребля - 18 га.
с. Берестянка - 14 га.
с. Пилиповичи – 16,8 га.
Іванківський район
с. Горностайпіль – 2,8 га.
с. Болотня - 0,2 га.
Васильківський район
с. Перевіз – 0,9 га.
Броварський район
с. Бервиця – 0,08 га.
с. Кулаженці – 1 га.
с. Мокрець – 0,3 га.
Обухівський район
Поблизу с. Великі Дмитровичі – 1,7 га.
Переяслав-Хмельницький район
с. Пристроми – 0,7 га.

Бориспільський район
с. Старе – 1,77 га.
Макарівський район
с. Андріївка – 1,7 га.

До гасіння тління торфу від ДСНС залучено 238 чол. та 76 одиниць техніки.

В окремих районах міста Києва можливе відчуття запаху у повітрі продуктів горіння.

Радіаційний фон у м. Києві та Київській області знаходиться  у межах норми та складає в середньому 12-13 мікрорентген на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 30 мікрорентген на годину).

Радіаційний фон у Зоні відчуження складає в середньому 24 мікрорентгени на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 50 мікрорентген на годину).

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Щоб не трапилось біди - обігрівай житло безпечно

Основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

Будьте пильними та завжди пам’ятайте  Шановні мешканці Київщини! Головне управління ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв. Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки: - предмети є незнайомими або незвичними для цієї обстановки чи території; - наявність звуків, що лунають від предмету (цокання годинника, сигнали через певний проміжок часу), миготіння індикаторної лампочки; - наявність джерел живлення на механізмі або поряд з ним (батарейки, акумулятора тощо); - наявність розтяжки дротів, або дротів, що тягнуться від механізму на велику відстань; - предмет може бути підвішений на дереві або залишений на лавці. Найчастіше вибухові пристрої можна виявити у місцях масового перебування людей. Тому, якщо ви побачили підозрілий предмет на вулиці: -негайно зателефонуйте до Служби пор...

Конкурс

УВАГА! У Обухівському районі та місті Обухів розпочато перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису на протипожежну тематику Умови проведення Загальні положення З метою формування у дітей культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій ДПТ України спільно з ДСНС України та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека»  проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та живопису на протипожежну і техногенну тематику. Учасники конкурсу До участі в конкурсі запрошуються школярі та молод ь віком від 6 до 18 років.  Передбачається розподіл учасників на 3 вікові категорії: -       від 6 до 10 років -       від 11до 14 років -       від 15 до 18 років Порядок і термін проведення Конкурс проводиться в три етапи: ...