Перейти до основного вмісту

Підбито підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу малюнку на протипожежну та техногенну тематику


 В Обухівському районі завершено перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису на протипожежну тематику, який проводить ДПТ України спільно з ДСНС України та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека». До участі в конкурсі запрошувались школярі та молодь віком від 6 до 18 років.
У конкурсі загалом взяло участь 63 художні роботи, в яких відобразили наступні теми:

  1. Попередження пожеж від необережного  поводження з вогнем;
  2. Захист дітей від пожеж та інших надзвичайних ситуацій;
  3. Робота, навчання та побут професійних пожежників;
  4. Заняття пожежно-прикладним спортом;
  5. Пожежі в побути та на виробництві, лісові пожежі, пожежі на хлібних полях;
  6. Сучасна пожежно-рятувальна  техніка та перспективи її розвитку;
  7. Порушення правил пожежної безпеки, що викликають виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
      Журі першого етапу Всеукраїнського конкурсу який проходив в Обухівському РС на чолі з начальником Обухівського РС Євгеном Савчуком були надзвичайно вражені всіма малюнками, які взяли участь у конкурсі.
      За умовами конкурсу найкращі роботи були передані до ГУ для проведення 2 етапу, а роботи які залишились від тепер буду прикрашати підрозділи Обухівського РС ГУ ДСНС України у Київській області.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Щоб не трапилось біди - обігрівай житло безпечно

Алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння

Основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

Будьте пильними та завжди пам’ятайте  Шановні мешканці Київщини! Головне управління ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв. Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки: - предмети є незнайомими або незвичними для цієї обстановки чи території; - наявність звуків, що лунають від предмету (цокання годинника, сигнали через певний проміжок часу), миготіння індикаторної лампочки; - наявність джерел живлення на механізмі або поряд з ним (батарейки, акумулятора тощо); - наявність розтяжки дротів, або дротів, що тягнуться від механізму на велику відстань; - предмет може бути підвішений на дереві або залишений на лавці. Найчастіше вибухові пристрої можна виявити у місцях масового перебування людей. Тому, якщо ви побачили підозрілий предмет на вулиці: -негайно зателефонуйте до Служби пор...