Перейти до основного вмісту

Командно-штабні навчання Київської області

1 грудня відбувся останній день командно-штабних навчань в Київській області. Проходив він в Обухівському районі. В ході навчання були відпрацьовані дії Обухівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та працюючого персоналу Трипільської ТЕС, взаємодія з аварійно-рятувальними службами Обухівського району при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під час виробничої аварії.
За задумом тренування, трапилась помилкова посадка штопорних клапанів на турбіні блоку №3 Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго». В результаті аварії зупинилась подача теплоносія до міста Українка. Без тепла залишилось 17 тисяч мешканців міста. Впродовж кожної години видаткова температура теплоносіїв знижується на 10 градусів. Через 2 години, в результаті перевантаження мережі, виходять з ладу 2 трансформаторні підстанції № 705 та 713 по 10 кВт. Так без електро-теплопостачання залишилась Українська РЛ.
За викликом оперативного чергового станції до місця аварії було надіслано склад чергової зміни ДП «Мобільний рятувальний центр ДСНС України» із необхідним обладнанням. В максимально стислі строки на території Українській районній лікарні було розгорнуто наметове містечко, підготовлено робочі місця та приміщення для обігріву населення міста-супутника. У випадку виникнення подібного виду аварій наявність на оснащенні підрозділів ДП «МРЦ» сучасних дизельних електростанції, потужних теплогенераторів дозволяє повністю забезпечити автономність роботи на весь час ліквідації аварії на електростанції в холодну пору року.
 В приміщенні будинку культури «Енергетик» відбувається розгортання Штабу з ліквідації наслдіків надзвичайної ситуації. Який чітко контролює дії ланок, збирає, оброблює да узагальнює іформацію про дану надзвичану ситуаці.
Підбиваючи підсумки навчань, заступник начальника Головного управління ДСНС у Київській області Дмитро Підгурний подякував усім задіяним службам за оперативні та високо професійні дії. «Одним з найнебезпечніших чинників осінньо-зимового періоду є аварії на теплопостачальних об’єктах. І тому усім службам цивільного захисту необхідно постійно бути готовими до оперативного реагування на такі надзвичайні події та відновлення систем життєзабезпечення населення».
Обухівський РС ГУ ДСНС України у Київській області






Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Щоб не трапилось біди - обігрівай житло безпечно

Власник загинув під час пожежі господарчої будівлі

30 листопада о 23:11 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу, за адресою: с. Красне 1, вул. Садова, 2. На місце виклику було направлено черговий караул 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини (м. Обухів). По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить одноповерхова господарча будівля. Локалізація 23:49, ліквідація 01:40. За результатом пожежі знищено господарчу будівлю розміром 5 на 12 м квадратних. Внаслідок пожежі загин ув власник 1942 року народження. На місці події працювало дві автоцистерни, та 5 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється. Щоб уникнути трагедії слід дотримуватися таких правил: – не використовуйте саморобні електронагрівачі; – не експлуатуйте печі що мають тріщини; – не використовуйте для обігріву приміщень газові плити; – не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу-він пересохне і спалахне; – не залишайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади; – не ...

Обухівський район: рятувальники зустрілися з учнями «Професійного ліцею»

15 грудня рятувальники Обухівського району   зустрілися з учнями «Професійного ліцею» м. Українка. Вогнеборці ознайомили вихованців ліцею з історією пожежної охорони краю, етапами її розвитку та формування, навели статистичні дані про пожежі і надзвичайні події на території області. Фахівці ДСНС роз’яснили правила пожежної безпеки у побуті та на відпочинку, акцентувавши увагу на важливості їх дотримання у період опалювального сезону. Також фахівці Держслужби з НС роз’яснили учням не лише як уникнути лиха, але й як потрібно діяти у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної події. Діти із великим задоволенням слухали представників мужньої професії, цікавилися їхньою роботою. Вичерпно відповідаючи на запитання учнів, рятувальники зауважували, що надзвичайну подію легше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки, а тому необхідно знати та чітко дотримуватись правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Аби поліпшити сприймання інформації рятувальники представили увазі уч...