Перейти до основного вмісту

Обухівський район: рятувальники зустрілися з учнями «Професійного ліцею»

15 грудня рятувальники Обухівського району   зустрілися з учнями «Професійного ліцею» м. Українка. Вогнеборці ознайомили вихованців ліцею з історією пожежної охорони краю, етапами її розвитку та формування, навели статистичні дані про пожежі і надзвичайні події на території області.
Фахівці ДСНС роз’яснили правила пожежної безпеки у побуті та на відпочинку, акцентувавши увагу на важливості їх дотримання у період опалювального сезону. Також фахівці Держслужби з НС роз’яснили учням не лише як уникнути лиха, але й як потрібно діяти у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної події. Діти із великим задоволенням слухали представників мужньої професії, цікавилися їхньою роботою. Вичерпно відповідаючи на запитання учнів, рятувальники зауважували, що надзвичайну подію легше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки, а тому необхідно знати та чітко дотримуватись правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Аби поліпшити сприймання інформації рятувальники представили увазі учнів відеоматеріали, на яких на власні очі можна було побачити, до чого в деяких випадках призводить халатність, а також продемонстрували фільм про героїчну роботу рятувальників. Наприкінці зустрічі учні та вчителі подякували рятувальникам за цікавий та корисний урок.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Щоб не трапилось біди - обігрівай житло безпечно

Алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння

Основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

Будьте пильними та завжди пам’ятайте  Шановні мешканці Київщини! Головне управління ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв. Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки: - предмети є незнайомими або незвичними для цієї обстановки чи території; - наявність звуків, що лунають від предмету (цокання годинника, сигнали через певний проміжок часу), миготіння індикаторної лампочки; - наявність джерел живлення на механізмі або поряд з ним (батарейки, акумулятора тощо); - наявність розтяжки дротів, або дротів, що тягнуться від механізму на велику відстань; - предмет може бути підвішений на дереві або залишений на лавці. Найчастіше вибухові пристрої можна виявити у місцях масового перебування людей. Тому, якщо ви побачили підозрілий предмет на вулиці: -негайно зателефонуйте до Служби пор...