Перейти до основного вмісту

Лісові пожежі

Лісові пожежі були і є найбільшим лихом для лісу. За лічені хвилини вони можуть знищити або пошкодити лісові насадження, що вирощувалися десятиріччями. При цьому збитків зазнають не тільки лісові масиви, рослинність, гинуть також дикі тварини, птахи, комахи.
З метою попередження виникнення та розповсюдження лісових пожеж працівники Головного управління ДСНС України у Київській області здійснили перевірку лісництв Сквирського, Богуславського та Іванківського районів стосовно виконання вимог правил пожежної безпеки та забезпечення протипожежного режиму у пожежонебезпечний період.
Фахівцями Держслужби було повністю перевірено стан та готовність технічного обладнання у випадку пожежі.Також, проведено профілактичну роботу з «гостями» лісу, адже саме від людського фактору найчастіше виникають загоряння: чи то розпалене і непогашене після відпочинку багаття, кинутий недопалок чи сірник,- достатньо однієї іскри, щоб вигоріло сотні квадратних метрів лісових насаджень.
Шановні мешканці Київщини! Дотримуйтеся правил поведінки у лісі:
- перед розпалюванням багаття необхідно облаштувати місце для вогнища, для цього необхідно обрати місце подалі від дерев та розчистити від сухої трави. Біля кострища необхідно мати певну кількість води або піску, щоб у разі розповсюдження полум’я можна було його відразу загасити.
- полум’я не робіть занадто великим бо можна пошкодити розташовані поблизу дерева, а також може виникнути пожежа;
- після відпочинку ретельно загасіть багаття, поливши його водою або засипавши землею.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Щоб не трапилось біди - обігрівай житло безпечно

Основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

Будьте пильними та завжди пам’ятайте  Шановні мешканці Київщини! Головне управління ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв. Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки: - предмети є незнайомими або незвичними для цієї обстановки чи території; - наявність звуків, що лунають від предмету (цокання годинника, сигнали через певний проміжок часу), миготіння індикаторної лампочки; - наявність джерел живлення на механізмі або поряд з ним (батарейки, акумулятора тощо); - наявність розтяжки дротів, або дротів, що тягнуться від механізму на велику відстань; - предмет може бути підвішений на дереві або залишений на лавці. Найчастіше вибухові пристрої можна виявити у місцях масового перебування людей. Тому, якщо ви побачили підозрілий предмет на вулиці: -негайно зателефонуйте до Служби пор...

Конкурс

УВАГА! У Обухівському районі та місті Обухів розпочато перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису на протипожежну тематику Умови проведення Загальні положення З метою формування у дітей культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій ДПТ України спільно з ДСНС України та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека»  проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та живопису на протипожежну і техногенну тематику. Учасники конкурсу До участі в конкурсі запрошуються школярі та молод ь віком від 6 до 18 років.  Передбачається розподіл учасників на 3 вікові категорії: -       від 6 до 10 років -       від 11до 14 років -       від 15 до 18 років Порядок і термін проведення Конкурс проводиться в три етапи: ...