На перший погляд на водоймі ще була досить міцна крига,
але при крокуючи, стало зрозуміло, яка небезпека чатує на кожного хто вийшов на лід. Деякі рибалки, щоб впевнити рятувальників та журналістів у власних знаннях, демонстрували, як пробивається лунка та розповідали про те, як безпечно рибалити саме у цьому, добре їм знайомому, місці. Деякі любителі зимової риболовлі, котрих обминули увагою, самі цікавилися тим, що розповідають працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій та навіть позували із своїм уловом. Також рибалкам на практиці продемонстрували, як саме потрібно поводитись, якщо провалився під лід
та опинився у крижаній воді. На завершення хочеться нагадати усім, хто планує йти на лід: йдучи на риболовлю чи прогулянку по кризі необхідно знати основні правила безпеки на льоду. Пам'ятайте, що не можна перевіряти міцність криги ударом ноги, а лише палицею. Якщо після першого ж удару лід пробивається і на ньому з'являється вода, то виходити на кригу вкрай небезпечно. Під час риболовлі не пробивайте поруч кілька лунок, ополонки повинні бути розташовані на відстані 5-6 м одна від одної. Безпечна товщина льоду для однієї людини становить не менше 7 см, для групи людей – 15 см, а для масового перебування людей на льоду товщина криги має становити понад 25 см. Також слідкуйте за дітьми та не дозволяйте їм знаходитись на льоду без дорослих.
Шановні громадяни! Пам’ятайте, що в такий зимовий період, коли відбувається різка зміна температури повітря, лід є особливо небезпечним і підступним для прогулянок та риболовлі. Бережно ставтесь до свого життя та здоров’я.
Коментарі
Дописати коментар