Перейти до основного вмісту

Регіональними штабами ДСНС зареєстровано понад 1 млн. 54 тисячі внутрішньо переміщених осіб

Жителі Донецької та Луганської областей продовжують звертатися до Міжвідомчого координаційного  штабу та регіональних штабів, що розташовані у кожній області задля отримання допомоги у переміщенні зі Сходу України.

Так, з початку проведення на Сході України антитерористичної операції, з тимчасово окупованої території та районів проведення  АТО у інших регіонах України тимчасово розміщено 1 млн. 54 тис. 536 осіб, з яких 174 тис. 982 дитини та 501 тис. 45 осіб з інвалідністю та похилого віку, у тому числі з Донецької і Луганської областей 1 млн. 31 тис. 858 осіб та Автономної Республіки Крим і міста Севастополь 22 тис. 678 осіб.

Рятувальники зустрічають громадян, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції на вокзалах та координують дії щодо їх розселення.

Особлива увага приділяється саме питанню психологічної адаптації громадян на місцях тимчасового проживання. Психологи ДСНС постійно організовують для внутрішньо переміщених осіб семінари, сеанси психологічної підтримки.

Загалом, від початку проведення АТО на Сході країни психологи ДСНС України разом з представниками інших органів державної влади, громадських організацій надали психологічну допомогу 174 тис. 168 внутрішньо переміщеним особам, у тому числі 48 тис. 513 дітям та 29 тис. 815 особам з інвалідністю та людям похилого віку.

Для вирішення питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб та отримання інформації щодо вільних місць для проживання в кожному регіоні необхідно звернутися безпосередньо до регіональних штабів ДСНС України. Відповідна інформація розміщена на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій (http://www.dsns.gov.ua) та спеціально створеному ресурсі для внутрішньо переміщених осіб (http://www.vpo.gov.ua).

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Щоб не трапилось біди - обігрівай житло безпечно

Алгоритм використання первинних засобів пожежогасіння

Основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

Будьте пильними та завжди пам’ятайте  Шановні мешканці Київщини! Головне управління ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв. Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки: - предмети є незнайомими або незвичними для цієї обстановки чи території; - наявність звуків, що лунають від предмету (цокання годинника, сигнали через певний проміжок часу), миготіння індикаторної лампочки; - наявність джерел живлення на механізмі або поряд з ним (батарейки, акумулятора тощо); - наявність розтяжки дротів, або дротів, що тягнуться від механізму на велику відстань; - предмет може бути підвішений на дереві або залишений на лавці. Найчастіше вибухові пристрої можна виявити у місцях масового перебування людей. Тому, якщо ви побачили підозрілий предмет на вулиці: -негайно зателефонуйте до Служби пор...